Nezáväzná objednávka služieb – Bigin

Pokiaľ máte záujem o niektorú záhradnú službu od nás, alebo ich kombináciu, vyplňte prosím nasledujúci formulár. Vaše identifikačné údaje a údaje pozemku sú povinné, ostatné položky nám pomôžu pochopiť vašu situáciu a lepšie a efektívnejšie nastaviť naše služby. Obzvlášť pri konzultácii pozemku, dizajnovaní a projektovaní potrebujeme čo najlepšie poznať vaše preferencie. Čas, ktorý strávite vypĺňaním tohto formuláru je čas, ktorý ušetríme pri spoločnej komunikácii a teda aj čas ušetrený z výslednej ceny.

Objednávka nie je záväzná, na jej základe sa vám ozveme s cenovou ponukou a dohodneme spoločne ďalší postup.

V prípade nejasností, ako vyplniť tento dotazník, alebo jeho časť, nás neváhajte kontaktovať a radi vám odpovieme na vaše otázky.

Informácie o Vás

Meno *
Priezvisko *
Email *
Telefón *

Informácie o pozemku

Ulica a č. popisné
Mesto / Obec *
PSČ
Katastrálne územie a čísla parcel
Označte prosím aj typ parcely (C/E), napr. k.u. Detva: C320/1, E6201 a pod.
Prílohy
Fotky, geometrické plány, prieskumy a iné podklady.
Limit veľkosti nahratých súborov je 20MB.

Doplňujúce informácie

Očakávania
Aké máte od nás očakávania? Orez drevín? Konzultáciu alebo návrh pozemku? Návrh alebo realizáciu vodných prvkov? Realizáciu alebo pomoc pri realizácii prvkov na vašom pozemku (od výsadby po čistenie, cez drobné stavby, prístupy, oplotenia…)?
Zvieratá
Aké zvieratá chcete na pozemku chovať? Rádovo v akých množstvách? Sú na pozemku nejaké zvieratá problematické?
Rastliny
Aké rastliny chcete na pozemku pestovať? Rádovo v akých množstvách? Sú na pozemku nejaké rastliny problematické?
Udalosti
Aké činnosti chcete na pozemku vykonávať? Vo vzťahu k verejnosti, priateľom, rodine…
Štruktúry
Aké umelé štruktúry chcete na pozemku vybudovať? Maštale, altány, skleníky, jazierka, domy, parkoviská, garáže, hojdačky…
Ďalšie informácie
Ako by ste v pár vetách popísali svoju dlhodobú víziu? Ako to na pozemku vypadá keď je to hotové? Aký je váš najväčší úspech v oblasti permakultúry? Čo je pre vás na pozemku dôležité zachovať? Čo je to najdôležitejšie, čo by malo pribudnúť alebo zmiznúť? Čo vidíte ako najväčšie možné problémy pri realizácii vašej vízie (čas, peniaze, partner, informácie, zručnosť…)? Je ešte niečo, čo nám chcete povedať a nebol na to priestor?
Nie som robot
Nový kód
Prepíšte prosím kód z obrázku.